Fotogaléria

Stojan s náradím na cintoríne

Na cintorín pri hlavnom kríži sme nainštalovali stojan, na ktorom je rôzne náradie, ktoré Vám veríme pomôže pri úprave hrobov. Kľudne si ho požičajte, len nezabudnite vrátiť, aby slúžilo všetkým čo najdlhšie.

Nečakané príjemné prekvapenie na cyklomoste

Taktúto nádheru nám pri cyklomoste pripravil Martin Fialek s manželkou Elena Fodorová-Fialeková v podobe betónových gulí a kvetináčov. Obrovské ďakujeme za tento inšpiratívny a krásny dar pre obec. Veľmi si to vážime.

Projekt rekonštrukcie kúrenia novej budovy základnej školy

Kompletná rekonštrukcia kúrenia novej budovy ZŠ, v rámci ktorej sa vybudovala nová kotolňa, rozvody kúrenia a osadili nové radiátory. Veríme, že časté poruchy sú minulosťou a inštaláciou zmäkčovača vody, touto rekonštrukciou spolu so zateplením celej budovy prispejú taktiež k úspore značných financií vynakladaných na energie. Projekt bol podporený Environmentálnym fondom.

Inštalácia dopravných zrkadiel

Bezpečnejšie vchádzanie, vychádzanie, prechádzanie našimi cestami sme zabezpečili inštaláciou veľkých dopravných zrkadiel pri východe z ulice Krátkej, na Hlavnej na Sagadaši a na ulici JRD hore „koscelnym“.

Novoročné upratovanie obce

Po novom roku sme sa opäť pustili do obecného terénu a naďalej sa ho snažíme upravovať a zveľadovať.Aktivační pracovníci a pracovníci obce urobili kus roboty: Orezali od náletových krovín a vyčistili od odpadkov okolie pri Cyklolávke a cyklotrasu do Gyňova a Skároša Orezali nebezpečné stromy a náletové kroviny na Sagadaši a na ďalších miestach v… Čítať viac

Všetky fotogaléria

Štatistika obyvateľstva 2021

Fotogalérie 2019, 2020, 2021

Zverejnené 10. septembra 2021.
Upravené 30. novembra 2022.